Strona główna | Pracownicy | Konsultacje | język angielski
 

mgr Baka Barbara
mgr Bednarski Mariusz
mgr Bień Joanna

mgr Bogusz-Broy Ewa­
mgr Brzózka Aleksander
mgr Carriveau Derrek
mgr Czachorowska Beata
mgr Deka Zbigniew
mgr Derechowski Janusz
mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna
mgr Dudek-Kajewska Anna
mgr Dudzińska Jolanta
mgr Eccles Andrew
mgr Florczyk Agnieszka
mgr Fyall Michael
mgr Gierczak-Bujak Aleksandra
mgr Gołka Barbara
mgr Grygorowicz Anna
mgr Gwizdała Grażyna

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta
mgr Henkie Justyna

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata

mgr Kalinka Elżbieta
­mgr Kasprzak Renata
mgr Kazimierczak Anna

mgr Kmita Maria

mgr Kondro Magdalena

mgr Koszutska Izabela
mgr Krzos Agnieszka
mgr Kuźniak Aleksandra
mgr Leszkiewicz Joanna

mgr Lewoc Anna
mgr Licznerska Agnieszka

mgr Litwin Elżbieta

mgr Ładacki Waldemar
mgr Mally Łukasz­
mgr Mazurkiewicz Alicja­
mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka
mgr Morawska Joanna
mgr Mroczka Ewa
mgr Penderecka-Mosiek Izabela ­
mgr Piotrowska Kinga

mgr Pytel Dorota

mgr Rogulska Paulina

 

­

mgr Romańczuk Urszula
mgr Rozwadowski Dominik
mgr Różycka Małgorzata
­mgr Staroniewicz Magdalena
mgr Staszewska Teresa
­mgr Story Halina
mgr Szczawińska Elżbieta

mgr Szczepanowska Anna

mgr Śliwerska Magdalena

mgr Tomala Małgorzata
mgr Tyszkiewicz Anna
mgr Wasilewska Joanna
mgr Wieruszewska Joanna

mgr Wierzbicka Lidia

dr Więckowska Aleksandra
mgr Wiszniowska Zuzanna
mgr Wojcieszyn Adriana

mgr Wolf John
mgr Wołowska Joanna
dr Zwiefka Maria
  ­ ­ ­ ­ ­



 

mgr Baka Barba­ra

starszy wykładowca
­ barbara.baka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303 ­ ­
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 10.45 - 12.45

czwartek 10.45 - 12.45

16.10.2014 konsultacje w godz. 10.45 - 12.35
20.10.2014 konsultacje w godz. 10.45 - 12:55 



 

mgr Bednarski Mariusz

starszy wykładowca
mariusz.bednarski@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 10.45 - 12.45

piątek 10.45 - 12.45

 

 

mgr Bień Joanna ­

lektor

joanna.bien@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 9.15 - 11.15

czwartek 9.15 - 11.15

 

 

mgr Bogusz-Broy Ewa

lektor
ewa.bogusz-broy@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

piątek 12.45 - 13.45


 

mgr Brzózka Aleksander

wykładowca
aleksander.brzozka@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 13.00 - 15.00

czwartek 15.00 - 17.00


 

mgr Carriveau Derrek

wykładowca
derrek.carriveau@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 13.15 - 15.15

czwartek 13.15 - 15.15


 

mgr Czachorowska Beata

starszy wykładowca
beata.czachorowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

URLOP do końca semestru zimowego 2014/2015

 

 

mgr Deka Zbigniew

starszy wykładowca
zbigniew.deka@pwr.edu.pl
(075) 755 15 99;
Filia w Jeleniej Górze
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 9.00 - 10.00

wtorek 9.00 - 10.00

czwartek 9.00 - 11.00


 

mgr Derechowski Janusz

starszy wykładowca
janusz.derechowski@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 12.15 - 13.15

środa 12.45 - 14.15

czwartek 12.45 - 14.15


 

mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna

starszy wykładowca
katarzyna.drozd-piotrowska@pwr.edu.pl
71 320 38 55; pokój 105

Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

URLOP do końca semestru zimowego 2014/2015

 

mgr Dudek-Kajewska Anna

starszy wykładowca
anna.dudek@pwr.edu.pl
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

środa 15.00 - 16.30

czwartek 9.00 - 10.30 (ZOD Wałbrzych)

piątek 9.00 - 10.00 (ZOD Wałbrzych)


 

mgr Dudzińska Jolanta

starszy wykładowca
jolanta.dudzinska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

czwartek 9.00 - 11.00

piątek 11.00 - 13.00


 

mgr Eccles Andrew

starszy wykładowca
andrew.eccles@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

URLOP do końca semestru zimowego 2014/2015


 

mgr Florczyk Agnieszka

wykładowca
agnieszka.florczyk@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 12.15 - 13.15

środa 12.15 - 13.15

czwartek 13.15 - 15.15


 

mgr Fyall Michael

wykładowca ­
michael.fyall@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 10.45 - 12.45

wtorek 8.30 - 10.30


 

mgr Gierczak-Bujak Aleksandra

starszy wykładowca
aleksandra.gierczak@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 9.15 - 11.15

środa 9.15 - 11.15


­

 

mgr Gołka Barbara

starszy wykładowca
barbara.golka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 14.15 - 15.15

wtorek 16.45 - 17.45

czwartek 14.15 - 15.15

piątek 14.15 - 15.15


 

mgr Grygorowicz Anna

wykładowca
anna.grygorowicz@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 8.10 - 9.10

czwartek 14.45 -  16.45

piątek 10.15 - 11.15

 

 

mgr Gwizdała Grażyna

starszy wykładowca
grazyna.gwizdala@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 14.45 - 15.45

wtorek 10.15 - 11.15; 14.45 - 15.15

piątek 12.45 - 14.15

 

 

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta

wykładowca
marta.hamryszak-sierpowska@pwr.edu.pl
71 320 38 55 pokój 105
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 11.00 - 12.00

wtorek 11.00 - 12.30

sobota 10.45 - 12.15

Dnia 25.10.214 konsultacje w godzinach 10:45-11:30.


 

mgr Henkie Justyna

starszy wykładowca

justyna.henkie@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 13.15 - 15.15

środa 11.45 - 12.45

czwartek 14.15 - 15.15

 

 

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata

starszy wykładowca
beata.jaskowska-derechowska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 12.45 - 13.45

środa 12.45 - 14.15

czwartek 12.45 - 14.15


 

mgr Kalinka Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.kalinka@pwr.edu.pl
(076) 862 23 79;
Filia w Legnicy
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 11.30 - 13.30

środa 11.30 - 12.30

piątek 10.00 - 11.00


­

 

mgr Kasprzak Renata

starszy wykładowca
renata.kasprzak@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 12.15 - 13.15

wtorek 12.45 - 13.45

czwartek 13.15 - 15.15


 

mgr Kazimierczak Anna

lektor
anna.kazimierczak@pwr.edu.pl
71 320 22 25; pokój 306

Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 16.00 - 17.00

środa 17.00 - 18.30

czwartek 15.30 - 17.00

Konsultacje do 31 października są odwołane.


 

mgr Kmita Maria

lektor
maria.kmita@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305

Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 11.00 - 12.00


 

mgr Kondro Magdalena

wykładowca
magdalena.kondro@pwr.edu.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015­

czwartek 9.15 - 11.15

piątek 13.15 - 15.15


 

mgr Koszutska Izabela

starszy wykładowca
izabela.koszutska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 13.00 - 15.00

środa 12.45 - 14.45

 

 

mgr ­Krzos Agnieszka

wykładowca
agnieszka.krzos@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

URLOP do końca semestru zimowego 2014/2015

 

­

mgr ­Kuźniak Aleksandra

lektor
aleksandra.kuzniak@pwr.edu.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 12.45 - 14.15

wtorek 10.45 - 12.15

piątek 12.00 - 13.00

 

 

mgr Leszkiewicz Joanna

starszy wykładowca
joanna.leszkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 13.15 - 15.15

czwartek 11.15 - 13.15

 

 

mgr Lewoc Anna

lektor
anna.lewoc@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

czwartek 12.15 - 13.15


 

mgr Licznerska Agnieszka

wykładowca
agnieszka.licznerska@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

środa 9.15 - 11.15

czwartek 11.00 - 13.00


 

mgr Litwin Elżbieta

lektor
elzbieta.litwin@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 10.45 - 12.45

środa 11.15 - 13.15


 

 

mgr Ładacki Waldemar

starszy wykładowca
waldemar.ladacki@pwr.edu.pl
Filia w Wałbrzychu
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 9.00 - 10.00

czwartek 10.00 - 12.00

piątek 9.00 - 10.00



­

 

mgr Mally Łukasz

lektor
lukasz.mally@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 13.00 - 15.00

wtorek 13.00 - 15.00


 

mgr Mazurkiewicz Alicja

wykładowca

alicja.mazurkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

­URLOP do końca semestru zimowego 2014/2015


 

mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka

starszy wykładowca
agnieszka.medrecka-kondak@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 10.00 - 11.15

czwartek 11.30 - 13.15

piątek 14.15 - 15.15


 

mgr Morawska Joanna

wykładowca
joanna.morawska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 12.45 - 14.45

piątek 11.15 - 13.15


 

mgr Mroczka Ewa

starszy wykładowca

ewa.mroczka@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 14.50 - 15.50

środa 12.50 - 14.50

sobota (11,18,25.X; 15,22,29.XI; 13.XII; 10,17,24.I) 10.45 - 12.45


 

mgr Penderecka-Mosiek Izabela

wykładowca

izabela.penderecka@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 13.15 - 14.45

środa 9.45 - 11.15

czwartek 10.00 - 11.00


 

mgr Piotrowska Kinga

wykładowca
kinga.piotrowska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

środa 11.15 - 13.15

czwartek 13.15 - 15.15


 

mgr Pytel Dorota

starszy wykładowca
dorota.pytel@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 12.45 - 14.45

środa 9.15 - 11.15


 

mgr Rogulska Paulina

lektor
paulina.rogulska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 14.05 - 15.05

Konsultacje do 29 października są odwołane.


  

mgr Romańczuk Urszula

starszy wykładowca
urszula.romanczuk@pwr.edu.pl
71 320 20.41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 10.45 - 12.45

środa 10.45 - 11.145

piątek 18.35 - 19.35


 

mgr Rozwadowski Dominik

wykładowca
dominik.rozwadowski@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

URLOP do końca semestru zimowego 2014/2015


 

mgr Różycka Małgorzata

starszy wykładowca
malgorzata.rozycka@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301

Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

URLOP do końca semestru zimowego 2014/2015


 

mgr Staroniewicz Magdalena

wykładowca
magdalena.staroniewicz@pwr.edu.pl
71 3203136; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 9.00 - 11.00

piątek 9.00 - 11.00


 

mgr Staszewska Teresa

starszy wykładowca
teresa.staszewska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 14.15 - 15.15

wtorek 14.15 - 15.15

środa 16.00 - 17.00

piątek 14.15 - 15.15


 

mgr Story Halina

starszy wykładowca
halina.story@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

środa 15.00 - 17.00

czwartek 13.00 - 15.00

Konsultacje do 10 listopada są odwołane.


 

mgr Szczawińska Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.szczawinska@pwr.edu.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

środa 10.45 - 12.15

czwartek 10.45 - 12.15

piątek 10.45 - 11.45


 

mgr Szczepanowska Anna

starszy wykładowca
anna.szczepanowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

URLOP do końca semestru zimowego 2014/2015


­­

 

mgr Śliwerska Magdalena

wykładowca
magdalena.sliwerska@pwr.edu.pl ­
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 11.00 - 13.00

wtorek 11.00 - 13.00



  Początek strony
­­­


mgr Tomala Małgorzata

starszy wykładowca
malgorzata.tomala@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 9.15 - 11.15

środa 12.45 - 14.45

Konsultacje 22.10.14 przeniesione na 27.11.14 godz. 11-13


 

mgr Tyszkiewicz Anna

starszy wykładowca
anna.tyszkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 11.00 - 13.00

środa 11.00 - 13.00

 

 

mgr Wasilewska Joanna

wykładowca
joanna.wasilewska@pwr.edu.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 11.00 - 13.00

czwartek 9.00 - 11.00

 

 

mgr Wieruszewska Joanna­

lektor
joanna.wieruszewska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 12.45 - 14.45

wtorek 12.45 - 14.45


 

mg Wierzbicka Lidia

lektor
lidia.wierzbicka@pwr.edu.pl 

71 320 31 36; pokój 307 

Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 12.00 - 13.00

 

 

dr Więckowska Aleksandra

wykładowca
aleksandra.wieckowska@pwr.edu.pl 

71 320 20 09; pokój 304 

Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

środa 12.45 - 14.45

piątek 12.45 - 14.45

 

 

 

mgr Wiszniowska Zuzanna

starszy wykładowca
zuzanna.wiszniowska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 12.45 - 14.45

piątek 13.00 - 15.00


 

mgr Wojcieszyn Adriana

wykładowca
adriana.wojcieszyn@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 16.45 - 18.45. 

piątek 12.15 - 13.15; 18.35 - 19.35

 

 

mgr Wolf John

lektor
john.wolf@pwr.edu.pl
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

wtorek 11.15 - 13.15

czwartek 12.45 - 13.45

piątek 12.45 - 13.45


 

mgr Wołowska Joanna

starszy wykładowca
joanna.wolowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 10.45 - 12.45

środa 10.45 - 11.45

piątek 10.45 - 11.45


dr Zwiefka Maria

starszy wykładowca

maria.zwiefka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2014/2015

poniedziałek 18.35 - 19.35

wtorek 12.15 - 13.15

środa 10.45 - 12.45

­
­­­
 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty