Strona główna | Pracownicy | Konsultacje | język angielski
 
mgr Baka Barbara
mgr Bednarski Mariusz
mgr Bień Joanna ­
mgr Brzózka Aleksander
mgr Carriveau Derrek
mgr Czachorowska Beata
mgr Deka Zbigniew
mgr Derechowski Janusz
mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna
mgr Drwal Małgorzata
mgr Dudek-Kajewska Anna
mgr Dudzińska Jolanta
mgr Dumais Christian
mgr Eccles Andrew
mgr Florczyk Agnieszka
mgr Fyall Michael
mgr Gierczak-Bujak Aleksandra
mgr Godlewska Izabela
mgr Gołka Barbara
mgr Grygorowicz Anna
mgr Gwizdała Grażyna

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta
mgr Henkie Justyna

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata
mgr Kalinka Elżbieta
­mgr Karwowska Katarzyna
­mgr Kasprzak Renata
mgr Kazimierczak Anna

mgr Kondro Magdalena

mgr Krężel Agnieszka
mgr Koszutska Izabela
mgr Krzos Agnieszka
mgr Kuźniak Aleksandra
mgr Leszkiewicz Joanna
mgr Licznerska Agnieszka

mgr Ładacki Waldemar
mgr Mally Łukasz­
mgr Mazurkiewicz Alicja­
mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka
mgr Morawska Joanna
mgr Mroczka Ewa
mgr Penderecka-Mosiek Izabela ­
mgr Piotrowska Kinga

­

mgr Pytel Dorota
mgr Romańczuk Urszula
mgr Rozwadowski Dominik
mgr Różycka Małgorzata
­mgr Staroniewicz Magdalena
mgr Staszewska Teresa
­mgr Story Halina
mgr Szczawińska Elżbieta

mgr Szczepanowska Anna

mgr Śliwerska Magdalena

mgr Tomala Małgorzata
mgr Tyszkiewicz Anna
mgr Wasilewska Joanna
mgr Wieruszewska Joanna

dr Więckowska Aleksandra
mgr Wiszniowska Zuzanna
mgr Wojcieszyn Adriana

mgr Wolf John
mgr Wołowska Joanna
dr Zwiefka Maria
  ­ ­ ­ ­ ­



 

mgr Baka Barba­ra

starszy wykładowca
­ barbara.baka@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303 ­ ­
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Bednarski Mariusz

starszy wykładowca
mariusz.bednarski@pwr.wroc.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

 

mgr Bień Joanna ­

lektor

joanna.bien@pwr.wroc.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

URLOP do końca semestru letniego 2013/2014


 

mgr Brzózka Aleksander

wykładowca
aleksander.brzozka@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Carriveau Derrek

wykładowca
derrek.carriveau@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Czachorowska Beata

starszy wykładowca
beata.czachorowska@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

URLOP do końca semestru letniego 2013/2014

 

 

mgr Deka Zbigniew

starszy wykładowca
zbigniew.deka@pwr.wroc.pl
(075) 755 15 99;
Filia w Jeleniej Górze
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Derechowski Janusz

starszy wykładowca
janusz.derechowski@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna

starszy wykładowca
katarzyna.drozd-piotrowska@pwr.wroc.pl
71 320 38 55; pokój 105

Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

 

mgr Drwal Małgorzata
malgorzata.drwal@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Dudek-Kajewska Anna

starszy wykładowca
anna.dudek@pwr.wroc.pl
748478656; pokój 307
Filia w Wałbrzychu
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Dudzińska Jolanta

starszy wykładowca
jolanta.dudzinska@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

 

mgr Dumais Christian

wykładowca
christian.dumais@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Eccles Andrew

starszy wykładowca
andrew.eccles@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

URLOP do końca semestru letniego 2013/2014


 

mgr Florczyk Agnieszka

wykładowca
agnieszka.florczyk@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Fyall Michael

wykładowca ­
michael.fyall@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Gierczak-Bujak Aleksandra

starszy wykładowca
aleksandra.gierczak@pwr.wroc.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Godlewska Izabela

wykładowca
izabela.godlewska@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

URLOP do końca semestru letniego 2013/2014

 

­

 

mgr Gołka Barbara

starszy wykładowca
barbara.golka@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Grygorowicz Anna

wykładowca
anna.grygorowicz@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

 

mgr Gwizdała Grażyna

starszy wykładowca
grazyna.gwizdala@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

 

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta

wykładowca
marta.hamryszak-sierpowska@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014




 

mgr Henkie Justyna

starszy wykładowca

justyna.henkie@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

 

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata

starszy wykładowca
beata.jaskowska-derechowska@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Kalinka Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.kalinka@pwr.wroc.pl
(076) 862 23 79;
Filia w Legnicy
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


­

 

mgr Karwowska Katarzyna
katarzyna.karwowska@pwr.wroc.pl
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Kasprzak Renata

starszy wykładowca
renata.kasprzak@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Kazimierczak Anna

lektor
anna.kazimierczak@pwr.wroc.pl
71 320 22 25; pokój 306

Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Kondro Magdalena

wykładowca
magdalena.kondro@pwr.wroc.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014­


 

­mgr Krężel Agnieszka

lektor

agnieszka.krezel@pwr.wroc.pl
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Koszutska Izabela

starszy wykładowca
izabela.koszutska@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

 

mgr ­Krzos Agnieszka

lektor
agnieszka.krzos@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

­

mgr ­Kuźniak Aleksandra

lektor
aleksandra.kuzniak@pwr.wroc.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

 

mgr Leszkiewicz Joanna

starszy wykładowca
joanna.leszkiewicz@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

 

mgr Licznerska Agnieszka

wykładowca
agnieszka.licznerska@pwr.wroc.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Ładacki Waldemar

starszy wykładowca
waldemar.ladacki@pwr.wroc.pl
Filia w Wałbrzychu
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



­

 

mgr Mally Łukasz

lektor
lukasz.mally@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Mazurkiewicz Alicja

wykładowca

alicja.mazurkiewicz@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

­URLOP do końca semestru letniego 2013/2014


 

mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka

starszy wykładowca
agnieszka.medrecka-kondak@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Morawska Joanna

wykładowca
joanna.morawska@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Mroczka Ewa

starszy wykładowca

ewa.mroczka@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Penderecka-Mosiek Izabela

wykładowca

izabela.penderecka@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Piotrowska Kinga

wykładowca
kinga.piotrowska@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Pytel Dorota

starszy wykładowca
dorota.pytel@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Romańczuk Urszula

starszy wykładowca
urszula.romanczuk@pwr.wroc.pl
71 320 20.41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Rozwadowski Dominik

wykładowca
dominik.rozwadowski@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

URLOP do końca semestru letniego 2013/2014


 

mgr Różycka Małgorzata

starszy wykładowca
malgorzata.rozycka@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301

Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Staroniewicz Magdalena

wykładowca
magdalena.staroniewicz@pwr.wroc.pl
71 3203136; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Staszewska Teresa

starszy wykładowca
teresa.staszewska@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Story Halina

starszy wykładowca
halina.story@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Szczawińska Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.szczawinska@pwr.wroc.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Szczepanowska Anna

starszy wykładowca
anna.szczepanowska@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



­­

 

mgr Śliwerska Magdalena

wykładowca
magdalena.sliwerska@pwr.wroc.pl ­
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



  Początek strony
­­­


mgr Tomala Małgorzata

starszy wykładowca
malgorzata.tomala@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Tyszkiewicz Anna

wykładowca
anna.tyszkiewicz@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

 

mgr Wasilewska Joanna

wykładowca
joanna.wasilewska@pwr.wroc.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

 

mgr Wieruszewska Joanna­

lektor
joanna.wieruszewska@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

dr Więckowska Aleksandra

lektor
aleksandra.wieckowska@pwr.wroc.pl 

71 320 20 09; pokój 304 

Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

 

 

mgr Wiszniowska Zuzanna

starszy wykładowca
zuzanna.wiszniowska@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Wojcieszyn Adriana

wykładowca
adriana.wojcieszyn@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

 

mgr Wolf John

lektor
john.wolf@pwr.wroc.pl
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



 

mgr Wołowska Joanna

starszy wykładowca
joanna.wolowska@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014



dr Zwiefka Maria

starszy wykładowca

maria.zwiefka@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

­
­­­
 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty