Menu
 
 
 
Strona główna | Konsultacje | język angielski
 
mgr Baka Barbara
mgr Bednarski Mariusz
mgr Bień Joanna ­
mgr Brzózka Aleksander
mgr Carriveau Derrek
mgr Czachorowska Beata
mgr Deka Zbigniew
mgr Derechowski Janusz
mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna
mgr Drwal Małgorzata
mgr Dudek-Kajewska Anna
mgr Dudzińska Jolanta
mgr Dumais Christian
mgr Eccles Andrew
mgr Florczyk Agnieszka
mgr Fyall Michael
mgr Gierczak-Bujak Aleksandra
mgr Godlewska Izabela
mgr Gołka Barbara
mgr Grygorowicz Anna
mgr Gwizdała Grażyna

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta
mgr Henkie Justyna

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata
mgr Kalinka Elżbieta
­mgr Karwowska Katarzyna
­mgr Kasprzak Renata
mgr Kazimierczak Anna

mgr Kondro Magdalena

mgr Krężel Agnieszka
mgr Koszutska Izabela
mgr Krzos Agnieszka
mgr Kuźniak Aleksandra
mgr Leszkiewicz Joanna
mgr Licznerska Agnieszka

mgr Ładacki Waldemar
mgr Mally Łukasz­
mgr Mazurkiewicz Alicja­
mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka
mgr Morawska Joanna
mgr Mroczka Ewa
mgr Penderecka-Mosiek Izabela ­
mgr Piotrowska Kinga

­

mgr Pytel Dorota
mgr Romańczuk Urszula
mgr Rozwadowski Dominik
mgr Różycka Małgorzata
­mgr Staroniewicz Magdalena
mgr Staszewska Teresa
­mgr Story Halina
mgr Szczawińska Elżbieta

mgr Szczepanowska Anna

mgr Śliwerska Magdalena

mgr Tomala Małgorzata
mgr Tyszkiewicz Anna
mgr Wasilewska Joanna
mgr Wieruszewska Joanna

dr Więckowska Aleksandra
mgr Wiszniowska Zuzanna
mgr Wojcieszyn Adriana

mgr Wolf John
mgr Wołowska Joanna
dr Zwiefka Maria
  ­ ­ ­ ­ ­



 

mgr Baka Barba­ra
­ barbara.baka@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303 ­ ­
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 10.45 - 12.45

wtorek 12:45 - 13:45

czwartek 14:15 - 15:15


 

mgr Bednarski Mariusz
mariusz.bednarski@pwr.wroc.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 10.45 - 12.45

piątek 10.45 - 12.45

 

 

mgr Bień Joanna ­

joanna.bien@pwr.wroc.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

URLOP do końca semestru letniego 2013/2014


 

mgr Brzózka Aleksander
aleksander.brzozka@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 14.00 - 15.00

wtorek 13.00 - 15.00

środa 14.00 - 15.00


 

mgr Carriveau Derrek
derrek.carriveau@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 11.15 - 13.15

środa 11.15 - 13.15


 

mgr Czachorowska Beata
beata.czachorowska@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

URLOP do końca semestru letniego 2013/2014

 

 

mgr Deka Zbigniew
zbigniew.deka@pwr.wroc.pl
(075) 755 15 99;
Filia w Jeleniej Górze
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 9.00 - 10.00

wtorek 9.00 - 10.00

piątek 9.00 - 11.00


 

mgr Derechowski Janusz
janusz.derechowski@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

środa 12.45 - 14.45

czwartek 12.45 - 14.45


 

mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna
katarzyna.drozd-piotrowska@pwr.wroc.pl
71 320 38 55; pokój 105

Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 12.00 - 13.00

czwartek 11.00 - 12.00

piątek 11.00 - 12.00

niedziela 12.15 - 13.15

 

 

mgr Drwal Małgorzata
malgorzata.drwal@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

piątek 13.00 - 15.00


 

mgr Dudek-Kajewska Anna
anna.dudek@pwr.wroc.pl
748478656; pokój 307
Filia w Wałbrzychu
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 11.00 - 13.00

wtorek 11.00 - 13.00


 

mgr Dudzińska Jolanta
jolanta.dudzinska@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 14.00 - 15.00

czwartek 9.00 - 11.00; 13.00 - 14.00

 

 

mgr Dumais Christian
christian.dumais@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 12.45 - 14.45

piątek 11.15 - 13.15


 

mgr Eccles Andrew
andrew.eccles@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

URLOP do końca semestru letniego 2013/2014


 

mgr Florczyk Agnieszka
agnieszka.florczyk@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

środa 11.15 - 13.15

czwartek 11.15 - 13.15


 

mgr Fyall Michael ­
michael.fyall@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 10.45 - 12.45

środa 9.15 - 11.15


 

mgr Gierczak-Bujak Aleksandra
aleksandra.gierczak@pwr.wroc.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 9.15 - 11.15

czwartek 9.15 - 11.15


 

mgr Godlewska Izabela
izabela.godlewska@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

URLOP do końca semestru letniego 2013/2014

 

­

 

mgr Gołka Barbara
barbara.golka@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

środa 16.45 - 18.45

piątek 12.15 - 13.15; 18.35 - 19.35


 

mgr Grygorowicz Anna
anna.grygorowicz@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek 12.45 - 14.30

czwartek 12.45 - 14.00

piątek 10.15 - 11.15

 

 

mgr Gwizdała Grażyna
grazyna.gwizdala@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

środa 11.00 - 13.00

piątek 9.00 - 11.00

 

 

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta
marta.hamryszak-sierpowska@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 13.00 - 14.30

czwartek 12.00 - 13.00

piątek 13.00 - 14.30


 

mgr Henkie Justyna

justyna.henkie@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 11.15 - 13.15

wtorek 10.45 - 12.45

 

 

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata
beata.jaskowska-derechowska@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

środa 12.45 - 14.45

czwartek 12.45 - 14.45


 

mgr Kalinka Elżbieta
elzbieta.kalinka@pwr.wroc.pl
(076) 862 23 79;
Filia w Legnicy
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 12.30 - 13.30, 15.00 - 16.00
czwartek 15.45 - 16.45
piątek 11.30 - 12.30

 

­

 

mgr Karwowska Katarzyna
katarzyna.karwowska@pwr.wroc.pl
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek 12.00 - 13.00


 

mgr Kasprzak Renata
renata.kasprzak@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 12.15 - 13.15

wtorek 12.45 - 13.45

czwartek 13.15 - 15.15


 

mgr Kazimierczak Anna
anna.kazimierczak@pwr.wroc.pl
71 320 22 25; pokój 306

Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek  16.00 - 17.00

wtorek 18.00 - 19.00

środa 16.00 - 17.00

piątek 16.00 - 17.00


 

mgr Kondro Magdalena
magdalena.kondro@pwr.wroc.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014­

wtorek 12.15 - 13.15

środa 10.45 - 12.45

piątek 12.05 - 13.05

 

 

­mgr Krężel Agnieszka ­

agnieszka.krezel@pwr.wroc.pl
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek 14.00 - 16.00

czwartek 15.45 - 16.45

piątek 12.15 - 13.15


 

mgr Koszutska Izabela
izabela.koszutska@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 11.15 - 13.15

czwartek 9.15 - 11.15

 

 

mgr ­Krzos Agnieszka
agnieszka.krzos@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 9.15 - 11.15

wtorek 12.15 - 13.15

czwartek 14.15 - 15.15

 

­

mgr ­Kuźniak Aleksandra
aleksandra.kuzniak@pwr.wroc.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek 13.15 - 15.15

czwartek 14.00 - 15.00

piątek 12.45 - 13.45

 

 

mgr Leszkiewicz Joanna
joanna.leszkiewicz@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

środa 11.00 - 13.00

piątek 13.00 - 15.00

 

 

mgr Licznerska Agnieszka
agnieszka.licznerska@pwr.wroc.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

czwartek 9.15 - 11.15

piątek 9.15 - 11.15


 

mgr Ładacki Waldemar
waldemar.ladacki@pwr.wroc.pl
Filia w Wałbrzychu
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek 9.00 - 10.30

środa 9.00 - 10.30

piątek 9.00 - 10.00



­

 

mgr Mally Łukasz
lukasz.mally@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 14.15-15.15; 17.30-18.30

wtorek 9.00 - 11.00


 

mgr Mazurkiewicz Alicja

alicja.mazurkiewicz@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

­URLOP do końca semestru letniego 2013/2014


 

mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka
agnieszka.medrecka-kondak@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 9.45 - 11.15

wtorek 12.00 - 13.15

czwartek 12.00 - 13.15


 

mgr Morawska Joanna
joanna.morawska@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek 10.00 - 11.15

środa 12.45 - 13.45

piątek 11.30 - 13.15


 

mgr Mroczka Ewa

ewa.mroczka@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 12.50 - 14.30

środa 12.50 - 14.30

sobota (8,22.03; 5,12,26.04; 10,24,31.05; 14.06) 10.50 - 11.50


 

mgr Penderecka-Mosiek Izabela

izabela.penderecka@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 10.15 - 11.15; 16.45 - 17.45

środa 9.15 - 11.15


 

mgr Piotrowska Kinga
kinga.piotrowska@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek 14:15 - 15:15
środa 12:15- 13:15
czwartek - 11:15 - 13:15 

 

mgr Pytel Dorota
dorota.pytel@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 8.00 - 9.00

środa 10.45 - 11.45

piątek 9.00 - 11.00

 

mgr Romańczuk Urszula
urszula.romanczuk@pwr.wroc.pl
71 320 20.41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 10.45 - 11.45

środa 9.00 - 11.00

czwartek 9.00 - 11.00


 

mgr Rozwadowski Dominik
dominik.rozwadowski@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

URLOP do końca semestru letniego 2013/2014


 

mgr Różycka Małgorzata
malgorzata.rozycka@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301

Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek  10.00-11.15
czwartek 16.45 - 18.15
piątek  10.00 - 11.15


 

mgr Staroniewicz Magdalena
magdalena.staroniewicz@pwr.wroc.pl
71 3203136; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014


 

mgr Staszewska Teresa
teresa.staszewska@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek 12.45 - 13.45

czwartek 12.45 - 13.45

piątek 13.15 - 15.15


 

mgr Story Halina
halina.story@pwr.wroc.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

sobota 15.00 - 17.00


 

mgr Szczawińska Elżbieta
elzbieta.szczawinska@pwr.wroc.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

środa 10.45 - 12.15

czwartek 10.45 - 11.45

piątek 10.45 - 12.15


 

mgr Szczepanowska Anna
anna.szczepanowska@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

środa 13.00 - 15.00

czwartek 12.15 - 13.15

piątek 12.45 - 13.45


­­

 

mgr Śliwerska Magdalena
magdalena.sliwerska@pwr.wroc.pl ­
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek 10.45 - 12.45

środa 10.45 - 12.45



  Początek strony
­­­


mgr Tomala Małgorzata
malgorzata.tomala@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek 9.15 - 11.15

środa 8.15 - 9.15; 14.15 - 15.45


 

mgr Tyszkiewicz Anna
anna.tyszkiewicz@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

środa 15.00 - 17.00

piątek 11.15 - 13.15

 

 

mgr Wasilewska Joanna
joanna.wasilewska@pwr.wroc.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 13.00 - 15.00

wtorek 11.00 - 13.00

 

 

mgr Wieruszewska Joanna­
joanna.wieruszewska@pwr.wroc.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 12.45 - 14.45

wtorek 12.45 - 14.45


 

dr Więckowska Aleksandra
aleksandra.wieckowska@pwr.wroc.pl 

71 320 20 09; pokój 304 

Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek 11.15 - 13.15

środa 13.00 - 15.00

 

 

 

mgr Wiszniowska Zuzanna
zuzanna.wiszniowska@pwr.wroc.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 20.15 - 21.15

środa 20.15 - 21.15

piątek 16.00 - 17.00; 20.15 - 21.15


 

mgr Wojcieszyn Adriana
adriana.wojcieszyn@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek 10.30 - 11.15; 14.45 - 15.30

środa 18.00 - 18.45; 20.15 - 21.00

piątek 18.35 - 19.35


 

 

mgr Wolf John
john.wolf@pwr.wroc.pl
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

środa 7.00 - 9.00

piątek 13.00 - 15.00


 

mgr Wołowska Joanna
joanna.wolowska@pwr.wroc.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

poniedziałek 10.45 - 11.45

czwartek 10.45 - 11.45

piątek 10.45 - 12.45


dr Zwiefka Maria

maria.zwiefka@pwr.wroc.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2013/2014

wtorek 12.45 - 13.45

czwartek 12.45 - 13.45

piątek 14.15 - 15.15; 18.35 - 19.35

­
­­­
 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty