Strona główna | Pracownicy | Konsultacje | język angielski
 

mgr Baka Barbara
mgr Bednarski Mariusz
mgr Bień Joanna

mgr Bogusz-Broy Ewa­
mgr Brzózka Aleksander
mgr Carriveau Derrek
mgr Czachorowska Beata
mgr Deka Zbigniew
mgr Derechowski Janusz
mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna
mgr Dudek-Kajewska Anna
mgr Dudzińska Jolanta
mgr Florczyk Agnieszka
mgr Fyall Michael
mgr Gawlik Kinga
mgr Gierczak-Bujak Aleksandra
mgr Godlewska Izabela
mgr Gołka Barbara
mgr Grygorowicz Anna
mgr Gwizdała Grażyna

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta
mgr Henkie Justyna
mgr Hołowko Magdalena

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata

mgr Kalinka Elżbieta
­mgr Kasprzak Renata
mgr Kazimierczak Anna

mgr Knop Wojciech

mgr Kondro Magdalena

mgr Koszutska Izabela
mgr Krawczenko Walentyna
mgr Krężel Agnieszka
mgr Krogulec Jakub
mgr Krzos Agnieszka
mgr Kuźniak Aleksandra
mgr Leszkiewicz Joanna

mgr Lewoc Anna
mgr Licznerska Agnieszka

mgr Litwin Elżbieta

mgr Ładacki Waldemar
mgr Mally Łukasz­
mgr Mazurkiewicz Alicja­
mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka
mgr Morawska Joanna
mgr Mroczka Ewa
mgr Penderecka-Mosiek Izabela ­
mgr Piotrowska Kinga

mgr Pytel Dorota

mgr Rogulska Paulina

 

­

mgr Romańczuk Urszula
mgr Rozwadowski Dominik
mgr Różycka Małgorzata
­mgr Smólska Magdalena
­mgr Staroniewicz Magdalena
mgr Staszewska Teresa
­mgr Story Halina
mgr Szczawińska Elżbieta

mgr Szczepanowska Anna
mgr Szela Monika

mgr Śliwerska Magdalena

mgr Tomala Małgorzata
mgr Tyszkiewicz Anna
mgr Wardyńska Agata ­
mgr Wasilewska Joanna
mgr Wieruszewska Joanna
dr Więckowska Aleksandra
mgr Witkowska-Brykman Joanna
mgr Wiszniowska Zuzanna
mgr Wojcieszyn Adriana

mgr Wolf John
mgr Wołowska Joanna
dr Zwiefka Maria
  ­ ­ ­ ­ ­



 

mgr Baka Barba­ra

starszy wykładowca
­ barbara.baka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303 ­ ­
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 10.45  -12.45

piątek 10.45 - 12.45


 

mgr Bednarski Mariusz

starszy wykładowca
mariusz.bednarski@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

czwartek: 8:00 - 10:00
piątek: 11:00 - 13:00

 

 

mgr Bień Joanna ­

lektor

joanna.bien@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 16.00 - 18.00
środa 16.00 - 18.00

 

 

mgr Bogusz-Broy Ewa

lektor
ewa.bogusz-broy@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

wtorek 9.00 - 11.00

czwartek 12.00 - 14.00


 

mgr Brzózka Aleksander

wykładowca
aleksander.brzozka@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 13.00 - 15.00

czwartek 15.00 - 17.00


 

mgr Carriveau Derrek

wykładowca
derrek.carriveau@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 13.00 - 15.00

środa 15.00 - 17.00


 

mgr Czachorowska Beata

starszy wykładowca
beata.czachorowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

środa (11.03, 20.05) 12.00 - 13.00

czwartek 15.50 - 16.50

piątek 13.00 - 15.00

niedziela (22,29.03; 19,26.04; 10,17,31.05; 7.06) 10.10 - 11.10

 

 

mgr Deka Zbigniew

starszy wykładowca
zbigniew.deka@pwr.edu.pl
(075) 755 15 99;
Filia w Jeleniej Górze
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

wtorek 9.00 - 10.00

czwartek 11.00 - 13.00

piątek 8.00 - 9.00


 

mgr Derechowski Janusz

starszy wykładowca
janusz.derechowski@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 12.15 - 13.15

środa 12.15 - 14.15

czwartek 12.50 - 14.20

Konsultacje przełożone z 19.03.2015, godz. 12.50-14.20 na 23.03.2015 godz. 10.45-12.15.


 

mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna

starszy wykładowca
katarzyna.drozd-piotrowska@pwr.edu.pl
71 320 38 55; pokój 105

Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

URLOP do końca semestru letniego 2014/2015

 

mgr Dudek-Kajewska Anna

starszy wykładowca
anna.dudek@pwr.edu.pl

71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 9.00 - 11.00 (ZOD Wałbrzych)

czwartek 9.00 - 10.00 (ZOD Wałbrzych)

piątek 17.00 - 18.00


 

mgr Dudzińska Jolanta

starszy wykładowca
jolanta.dudzinska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 14.15 - 15.15

czwartek 11.00 - 13.00

piątek 18.40 - 19.40


 

mgr Florczyk Agnieszka

wykładowca
agnieszka.florczyk@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

wtorek 12.15 - 13.15

środa 12.15 - 13.15

piątek 13.00 - 15.00

Zmiana terminu konsultacji z piątku 27.03 (13:00-15:00) na sobotę 28.03 (09:15-11:15)


 

mgr Fyall Michael

wykładowca ­
michael.fyall@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek  10.45 - 11.45

wtorek 8.30 - 10.30

środa 10.05 - 11.05


 

mgr Gawlik Kinga

lektor ­
kinga.gawlik@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 14.55 - 16.55

środa 13.00 - 15.00


 

mgr Gierczak-Bujak Aleksandra

starszy wykładowca
aleksandra.gierczak@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 11:45 - 13:15

środa 11:45 - 13:15

czwartek 14.15 - 15.15

Konsultacje z 1.04 (11:45-13:15) zostają przełożone na 20.03 (17-18:30)


­

 

mgr Godlewska Izabela

wykładowca
izabela.godlewska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

URLOP do końca semestru letniego 2014/2015 


 

mgr Gołka Barbara

starszy wykładowca
barbara.golka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

wtorek 14.15 - 15.15; 18.35 - 19.35

środa 16.45 - 17.45

czwartek 14.15 - 15.15


 

mgr Grygorowicz Anna

wykładowca
anna.grygorowicz@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 8.15 - 9.15

czwartek 14.45 - 16.45

piątek 10.15 - 11.15

W czwartek 26.03 konsultacje 14.45-15.45. Dodatkowy termin 23.03 12.45-13.45.

 

 

mgr Gwizdała Grażyna

starszy wykładowca
grazyna.gwizdala@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

czwartek 10.45 - 13.15

piątek 12.45 - 14.15

 

 

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta

wykładowca
marta.hamryszak-sierpowska@pwr.edu.pl
71 320 38 55 pokój 105
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

środa 12.45-14.45

czwartek 12.45 - 13.45

sobota 11.45 - 12.45

Konsultacje w dniu 1 kwietnia 2015 są odwołane. Odbędą się one w dniu 13 kwietnia 2015 w godzinach 12.00-14.00

 

mgr Henkie Justyna

starszy wykładowca

justyna.henkie@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 11.15 - 12.45

czwartek 12.15 - 13.15

piątek 11.45 - 13.15


mgr Hołowko Magdalena

lektor

magdalena.holowko@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 16.40 - 17.40


 

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata

starszy wykładowca
beata.jaskowska-derechowska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 12.45 - 13.45

środa 12.45 - 14.15

czwartek 12.45 - 14.15


 

mgr Kalinka Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.kalinka@pwr.edu.pl
(076) 862 23 79;
Filia w Legnicy
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 11.15 - 13.15

wtorek 16.30 - 17.30

środa 13.30 - 14.30


­

 

mgr Kasprzak Renata

starszy wykładowca
renata.kasprzak@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 12.15 - 13.15

wtorek 12.45 - 13.45

środa 13.00 - 15.00

17.03.2015 konsultacje są odwołane.


 

mgr Kazimierczak Anna

lektor
anna.kazimierczak@pwr.edu.pl
71 320 22 25; pokój 306

Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015


 

mgr Knop Wojciech

lektor
wojciech.knop@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303

Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

czwartek 15.05 - 16.05


 

mgr Kondro Magdalena

wykładowca
magdalena.kondro@pwr.edu.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015­

poniedziałek 13.15 - 15.15

czwartek 9.15 - 11.15


 

mgr Koszutska Izabela

starszy wykładowca
izabela.koszutska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 13.15 - 15.15

środa 12.45 - 14.45

 

 

mgr Krawczenko Walentyna

lektor
walentyna.krawczenko@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 13.00 - 15.00

piątek 11.00 - 13.00

 

­mgr Krężel Agnieszka ­

agnieszka.krezel@pwr.edu.pl
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

Urlop

 

mgr Krogulec Jakub

lektor
jakub.krogulec@pwr.edu.pl
71 320 39 80 ; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 11.00 - 12.00

 

 

mgr ­Krzos Agnieszka

wykładowca
agnieszka.krzos@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

URLOP do końca semestru letniego 2014/2015

 

­

mgr ­Kuźniak Aleksandra

lektor
aleksandra.kuzniak@pwr.edu.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 11.00 - 13.00

wtorek 12.15 - 13.15

czwartek 10.15 - 11.15

Konsultacje z dnia 31.03 godz. 12:15-13:15 są odwołane i zostaną odrobione 10.04 o godz. 12:45-13:45.

 

 

mgr Leszkiewicz Joanna

starszy wykładowca
joanna.leszkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 13.00 - 15.00

środa 16.45 - 17.45

piątek 12.00 - 13.00

Odwołanie konsultacji w terminie 10.04-17.04
10.04. godz 12.00-13.00;
13.04.godz. 13.00-15.00,
15.04.godz. 16.45 – 17.45
17.04 godz 12.00-13.00
Terminy odrabianych konsultacji w marcu
17.03.2015 godz 17.30 - 18.30
19.03. 2015 godz. 17.30 -18.30 
24.03.2015 godz. 17.30 – 18.30
26.03.2015 godz. 17.30 – 18.30
30.03.2015 godz. 17.30 – 18.30

 

 

mgr Lewoc Anna

lektor
anna.lewoc@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 16.45 - 18.05

czwartek 11.55 - 13.15

piątek 12.45 - 14.05


 

mgr Licznerska Agnieszka

wykładowca
agnieszka.licznerska@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 9.15 - 11.15

wtorek (do 31.03) 12.45 - 14.45

wtorek (od 01.04) 10.45 - 12.45

Odwołuję swoje konsultacje we wtorek 24 marca 12.45-14.45. Odrobię je w czwartek 26 marca 12.45-14.45.


 

mgr Litwin Elżbieta

lektor
elzbieta.litwin@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

wtorek 11.15 - 13.15

środa 11.15 - 13.15


 

 

mgr Ładacki Waldemar

starszy wykładowca
waldemar.ladacki@pwr.edu.pl
Filia w Wałbrzychu
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

wtorek 9.10 - 10.10

środa 9.10 - 10.10

czwartek 9.10-10.10; 11.00 - 12.00



­

 

mgr Mally Łukasz

lektor
lukasz.mally@pwr.edu.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 13.00 - 15.00

środa 13.00 - 15.00


 

mgr Mazurkiewicz Alicja

wykładowca

alicja.mazurkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

­URLOP do końca semestru letniego 2014/2015


 

mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka

starszy wykładowca
agnieszka.medrecka-kondak@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 11.45 - 13.15

wtorek 12.00 - 13.15

czwartek 12.00 - 13.15

Konsultacje z pon. 23.03 zostają przeniesione na piątek 27.03 na g. 11.45 do 13.15.

 

 

mgr Morawska Joanna

wykładowca
joanna.morawska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

wtorek 12.45 - 14.45

piątek 11.00 - 13.00


 

mgr Mroczka Ewa

starszy wykładowca

ewa.mroczka@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 9.00 - 11.00

środa 12.50 - 14.50


 

mgr Penderecka-Mosiek Izabela

wykładowca

izabela.penderecka@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 11.15 - 13.15

czwartek 9.15 - 11.15

Konsultacje z 9.03 zostaną odrobione 12.03 i 26.03 w godz. 16:45-17:45.


 

mgr Piotrowska Kinga

wykładowca
kinga.piotrowska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 17.00 - 18.00

wtorek 12.15 - 13.15

środa 10.15 - 11.15

czwartek 12.15 - 13.15


 

mgr Pytel Dorota

starszy wykładowca
dorota.pytel@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

wtorek 12.45 - 13.45

środa 12.45 - 14.45

piątek 12.45 - 13.45


 

mgr Rogulska Paulina

lektor
paulina.rogulska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 14.55 - 16.55

wtorek 14.10 - 15.10

środa 12.10 - 13.10


  

mgr Romańczuk Urszula

starszy wykładowca
urszula.romanczuk@pwr.edu.pl
71 320 20.41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 12.45 - 13.45

wtorek 12.45 - 13.45

czwartek 12.45 - 13.45

piątek 18.35 - 19.35

 

mgr Rozwadowski Dominik

wykładowca
dominik.rozwadowski@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

URLOP do końca semestru letniego 2014/2015


 

mgr Różycka Małgorzata

starszy wykładowca
malgorzata.rozycka@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301

Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

URLOP 


 

mgr Smólska Magdalena

lektor
magdalena.smolska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302

Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

sobota 14.25 - 15.25


 

mgr Staroniewicz Magdalena

wykładowca
magdalena.staroniewicz@pwr.edu.pl
71 3203136; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 15.00 - 17.00

wtorek 18.45 - 19.45

piątek 18.35 - 19.35


 

mgr Staszewska Teresa

starszy wykładowca
teresa.staszewska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 14.15-15.15;
środa 18.35-19.35,
czwartek 14.15-15.15; 18.35-19.35

 

mgr Story Halina

starszy wykładowca
halina.story@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

URLOP


 

mgr Szczawińska Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.szczawinska@pwr.edu.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

środa 10.45 - 12.45

czwartek 10.45 - 11.45

piątek 10.45 - 11.45


 

mgr Szczepanowska Anna

starszy wykładowca
anna.szczepanowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

URLOP do końca semestru letniego 2014/2015


­

 

mgr Szela Monika

lektor
monika.szela@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

wtorek 15.30 - 16.30


­

 

mgr Śliwerska Magdalena

wykładowca
magdalena.sliwerska@pwr.edu.pl ­
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 10.45 - 12.45

czwartek 10.45 - 12.45

26 marca 11.00 do 13.00 konsultacje są odwołane. Zostaną odrobione 13 i 16 kwietnia od 13 .00 do 14.00



  Początek strony
­­­


mgr Tomala Małgorzata

starszy wykładowca
malgorzata.tomala@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

wtorek 12.45 - 14.45

czwartek 12.45-14.45


 

mgr Tyszkiewicz Anna

starszy wykładowca
anna.tyszkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 11.00 - 13.00

środa 11.00 - 13.00

 


mgr Wardyńska Agata

lektor
agata.wardynska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

piątek 13.00 - 14.00

 

 

mgr Wasilewska Joanna

wykładowca
joanna.wasilewska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 10.45 - 12.45

wtorek 10.45 - 12.45

 

 

mgr Wieruszewska Joanna­

lektor
joanna.wieruszewska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 12.45 - 14.45

wtorek 11.00 - 13.00

10.03 (11:00-13:00) konsultacje są odwołane. Zostaną odrobione 12.03 od 13:15 do 15:15.


dr Więckowska Aleksandra

wykładowca
aleksandra.wieckowska@pwr.edu.pl 

71 320 20 09; pokój 304 

Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

środa 12.45 - 14.45

piątek 12.45 - 14.45

 

mgr Witkowska-Brykman Joanna

lektor
joanna.witkowska-brykman@pwr.edu.pl 

71 320 38 93; pokój 302

Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

niedziela 14.15 - 15.15

 

 

 

mgr Wiszniowska Zuzanna

starszy wykładowca
zuzanna.wiszniowska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 13.00 - 15.00

środa 13.00 - 15.00


 

mgr Wojcieszyn Adriana

wykładowca
adriana.wojcieszyn@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

wtorek 10.15 - 11.15

czwartek 12.15 - 13.15

piątek 12.15 - 13.15; 18.35 - 19.35

 

 

mgr Wolf John

lektor
john.wolf@pwr.edu.pl

­ 71 320 38 93; pokój 302 ­
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 10.00 - 12.00

piątek 12.45 - 14.45


 

mgr Wołowska Joanna

starszy wykładowca
joanna.wolowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

poniedziałek 10.45 - 12.45

piątek 10.45 - 12.45

Pt (20.03) g.10.45-12-45 konsultacje są odwołane.


dr Zwiefka Maria

starszy wykładowca

maria.zwiefka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2014/2015

środa 10.45 - 12.15

piątek 12.45 - 15.15

­
­­­
 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty